Collection: food and drink

41 products
  • Kora breakfast
    Kora breakfast
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Kora grocery
    Kora grocery
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Kora pizza
    Kora pizza
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Kora full of food
    Kora full of food
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Holly coffee time
    Holly coffee time
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Kora pancake
    Kora pancake
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Kora grocery 2
    Kora grocery 2
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Holly pop corn
    Holly pop corn
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Holly grocery
    Holly grocery
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Kora tea time
    Kora tea time
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Coffee
    Coffee
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Happy birthday 1
    Happy birthday 1
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Holly pizza & chips
    Holly pizza & chips
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Holly cooking
    Holly cooking
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Cooking Kitty
    Cooking Kitty
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Piadina
    Piadina
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • take away pizza
    take away pizza
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Happy birthday 2
    Happy birthday 2
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Holly eat the food - boy
    Holly eat the food - boy
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per 
  • Grocery Kitty
    Grocery Kitty
    Regular price
    €2,50
    Sale price
    €2,50
    Unit price
    per